NeuroKinesis, клініка неврології та кінезіотерапії в Полтаві

Лікувальний масаж

Масаж – це важливий елемент підтримки здоров'я та релаксації, спрямований на поліпшення функціонування м'язів, суглобів, та кісток, а також активізацію кровообігу та лімфообігу. Цей універсальний метод може використовуватися як самостійний засіб лікування,і так як частина комплексного підходу при різних захворюваннях.

Лікувальний масаж, фото-1

Різні види масажу допомагають вирішувати конкретні завдання. Капінг-терапія, наприклад, сприяє поліпшенню кровообігу та зняттю болю, метод "суха голка" розслабляє м'язи та розганяє тригерні точки. Релакс-масаж допомагає відпустити напругу та повернути гармонію розслаблення, а лікувальний масаж спрямований на зняття глибокої м'язової напруги та активно використовується в реабілітації.

Кожен вид масажу – це інструмент для вирішення конкретних проблем, і він може бути застосований залежно від ваших потреб та мети.

Масаж є ефективним методом лікування різних захворювань, таких як спортивні травми, біль у спині, артрит, головний біль, інсульт та інші недуги. Його лікувальний вплив полягає у поліпшенні кровообігу, що допомагає вивести токсини з організму, зменшує біль, підвищує гнучкість м'язів, розслабляє та зміцнює м'язовий корсет.

Прийом до лікаря ведеться за попереднім записом. Подбайте про своє здоров'я заздалегідь, для запису на прийом чи інші процедури звертайтеся до нашої адміністрації.