Про клініку «NeuroKinesis»

Ми вже розповідали вам про власницю клініки «NeuroKinesis» Катерину Попову, яка за програмою єРобота отримала від держави грант на розвиток бізнесу. За надані кошти для клініки придбали обладнання, необхідне для реабілітації та лікування людей із порушеннями роботи опорно-рухового апарату.

До відкриття власної клініки Катерина Попова мала досвід роботи невропатологом і у державній лікарні, і у приватних клініках. Потім вирішила працювати самостійно. І, коли вже думала про відкриття власної клініки, розпочалася повномасштабна війна.

-Після 24 лютого ми вагалися: чи варто зараз щось починати? Війна багато змінила в усіх, і в нашій свідомості – також. Зрештою, у липні минулого року ми вирішили все ж таки відкриватися, - згадує Катерина Попова у розмові із журналістом 0532.ua.

У липні 2022-го клініка почала працювати у невеличкому приміщенні на Першотравневій у Полтаві. Там Катерина Попова займалася консультативним прийомом та обстеженнями. Але для повноцінної роботи не вистачало обладнанням. В березні цього року клініка переїхала до просторішого приміщення на Пушкіна, 15.

У ньому є кімнати для обстежень, масажу та велика зала для проведення занять із реабілітації. Перед розширенням клініки для неї закупили необхідне для діагностики та лікування обладнання. А кошти для цього отримали від держави у вигляді гранту за програмою єРобота.

Грант «під ялинку»

Про можливість отримати грант від держави Катерина Попова прочитала випадково на сайті «Дія». Зізнається, спершу не дуже вірила, що це, насправді, можливо. Але вирішила детально почитати – що це за грант, на яких умовах його видають та, головне, як його потім повертати.

-Прочитала – і зрозуміла, що нічого складного, насправді, немає. Так, потрібно було ще написати бізнес-план. Я знала, як написати історію хвороби, але як розписати бізнес-план? Втім, і це, як виявилося, все максимально просто і чітко. Написала – чим я хочу займатися, на що саме наша діяльність спрямована і що саме потрібно для того, щоб ми повноцінно функціонували і допомагали людям. У вересні в мене була співбесіда, а за кілька днів повідомили, що я пройшла.

Від держави Катерина Попова отримала грант на придбання обладнання для клініки у сумі 250 тисяч гривень. Це – не кредит, а безповоротні кошти. Проте обов’язковою умовою гранту є працевлаштування двох працівників. Впродовж трьох років власниця клініки поверне державі суму гранту у вигляді ПДФО на себе та двох інших працівників клініки.

Кошти гранту прийшли на рахунок перед самим Новим роком – 30-го грудня. Вже у січні цього року для клініки почали закуповувати реабілітаційне обладнання. Також обладнали фізкабінет: у ньому є електрофорез, дарсонваль, пресотерапія, міостимулятор, ультразвук. Найдорожче обійшовся великий реабілітаційний тренажер, на який витратили 80 тисяч гривень. Натомість, тепер у «NeuroKinesis» можуть надавати ширший перелік послуг.

Які послуги надають у клініці

Реабілітація.

До клініки приходять на реабілітацію, зокрема – і військовослужбовці (для військових у «NeuroKinesis» діє  50-відсоткова знижка на всі послуги). Часто приходять бійці після поранень і у клініці їм допомагають розробляти кінцівки. Ще однією частою причиною візитів є великі навантаження, які переносять військові. Від цього часто страждають і суглоби, і хребет.

-Амуніція бійців дуже важка. Вони не лише носять велику вагу на собі, але і бігають із нею, падають. Після звернення до нас ми одразу проводимо обстеження, щоб побачити, у якому стані хребет. Часто у військових за рахунок фізичного навантаження просто йде перенапруження мязів. Через це у них болить, може кудись віддавати. При перенапруженні допомагають електрофорез, масажі та гімнастика, - перераховує наша співрозмовниця.

опомагають реабілітуватися у клініці не лише військовим.

-Наші пацієнти – це люди із хворобами опорно-рухового апарату. Звертатися можуть із суглобовими болями, болем у спині, будь-якими проблемами із опорно-руховим апаратом, із м’язовим скелетом. До нас приходять після інсультів, після операцій, після травм. Щоб зрозуміти, що людині потрібно для отримання результату, відбувається консультація: робимо огляд, дивимося всі обстеження, далі обираємо лікування. Звісно, коли потрібно, призначаємо медикаментозну терапію, але загалом ми спрямовані на те, щоб навчити людину жити здоровим життям.  Тому частіше рекомендуємо у комплексі – кінезіотерапія, масаж та фізпроцедури, так маємо кращий і стійкіший результат, - розповідає Катерина Попова.

Власне, кінезіотерапія – це лікування рухом. Лікар пояснює, що м’язовий каркас людини працює специфічно. У ньому є поверхневі, а є глибинні мязи. Наприклад, щоб сприймати навантаження навіть у якихось побутових справах потрібно, щоб запрацювали глибокі мязи спини.

-Ми вчимо людей зранку прокинутися, зробити певний комплекс вправ, щоб змусити мязовий каркас правильно працювати, і потім вже жити своє життя. Тоді людині набагато легше протягом дня нормально функціонувати, - пояснює лікар.

Власниця клініки демонструє журналістові кімнати, де проводять лікувальні та діагностичні процедури.

Тут відбувається лікувальний масаж.

А тут проводять міостимуляцію. На пацієнта накладаються спеціальні датчики. Якщо є гіпертонус, то вони стимулюють мязові волокна для їх розслаблення. Якщо, наприклад, є травма нерва, то вони, навпаки, стимулюють роботу м’яза.

Це - місце для пресотерапії. Під час процедури на пацієнта вдягають спеціальний костюм. Він надимається і відбувається лімфодренаж, таким чином знімають набряки після травм, зменшують крепатуру тощо.

Детальніше про послуги ви можете прочитати на сайті «NeuroKinesis».

Лікарі клініки

У клініці ведуть прийом три лікарі-невропатологи.

Катерина Олегівна Попова, лікар невропатолог (досвід роботи - 9 років), фізичної та реабілітаційної медицини. Проводить у клініці ЕНМГ діагностику, огляд та консультації.

Віта Ігорівна Газдик, невропатолог і лікар фізичної та реабілітаційної медицини. Має значний досвід роботи у інсультному відділенні першої міської лікарні. Зараз працює у реабілітаційному відділенні 1-ої міської лікарні.

Оксана Олександрівна Іщенко, працює також у обласній лікарні відновного лікування та діагностики. У «NeuroKinesis» проводить електронейроміографію та консультаційний прийом.

Крім цього у клініці ведуть прийом кардіолог та терапевт.

Як знайти клініку і коли вона працює

Адреса: м. Полтава, вул. Пушкіна 15

Графік роботи:

Пн.-Пт. 09:00 - 18:00

Сб. 10:00 - 15:00